SaNaL FoRuMa Ho$GeLDiNiZ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SaNaL FoRuMa Ho$GeLDiNiZ...

WwW.SaNaL.FoRuM777.CoM

Giriş yapGiriş yap  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
SanalForuM Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
C.tesi Kas. 15, 2008 12:42 pm
Cuma Kas. 14, 2008 11:23 pm
Cuma Kas. 14, 2008 11:21 pm
Cuma Kas. 14, 2008 11:18 pm
Cuma Kas. 14, 2008 11:15 pm
Cuma Kas. 14, 2008 10:36 pm
Cuma Kas. 14, 2008 7:31 pm
Cuma Kas. 14, 2008 7:30 pm
Cuma Kas. 14, 2008 7:28 pm
Cuma Kas. 14, 2008 7:26 pm
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

KARŞILIKSIZ BİR AŞK HİKAYESİ

YazarMesaj
qral

qral

KARŞILIKSIZ BİR AŞK HİKAYESİ Empty
MesajKonu: KARŞILIKSIZ BİR AŞK HİKAYESİ   KARŞILIKSIZ BİR AŞK HİKAYESİ Icon_minitimeSalı Kas. 11, 2008 11:21 am

Hayatımda sadece iki defa sevdim ikisi de karşılıksızdı ikisinde de hiç sevdiğimle birlikte olamadım birincisi ikincisinden daha acı geçmişti. Ancak ikincisi (ne kadar uzun görünse de) daha kısa olduğundan ikincisini anlatıcam. Liseyi bitirmiş dersaneye başlamıştım. Okuduğum lise iğrenç bir yer olduğundan dersane ortamı bana baya bi güzel görünmüştü. Öyleydi de (okuduğum liseyle kıyaslarsak tabi)herşeyi gibi kızlarının da daha güzel olduğu bu ortamda kızlardan birini gözüme kestirmiştim. Ancak onunla birlikte olmak konusunda fazla bir ümidim yoktu zira o kız o ortamdaki diğerlerine kıyasla baya tatlı ve güzel biriydi. Ve de kibirli. herşeye rağmen o kız aylarca aklımda kaldı, kızı sevmeme karşı uzun zaman direndikten sonra (öyle ya nasıl birlikte olacaktım öyle bir kızla) en sonunda dayanamadım bıraktım kendimi. Kıza olan sevgim günden güne çığ gibi büyümeye başladı. Ancak içimde de sırf acı çekmem için o kıza zorla aşık ettirildiğime dair bir umutsuzluk vardı. Belki size saçma gelebilir ama insanlar umutsuzluğa kapıldıklarında Allah ın kendilerini sırf acı çektirmek için yarattıklarını düşünebiliyor. Neyse, kızı sevdiğimi arkadaşlarıma anlattım. Verdikleri tepkileri tek tek açıklarsam durumu daha iyi anlatabilirim. Anlattığım ilk arkadaşım \o kız senle çık-maz\dedi. İkinci arkadaşım kızı öğrendiği an ağzı bi karış havada kaldı ve o kızın hiç kimseyle çıkmayacağını söyledi. Sevdiğim kızın kankası . durumu öğrendiğinde \HİÇ ŞANSI YOK\ diye tepki gösterdi. Hatta bu konuda iddiaya girmeye bile kalkıştı.(girmedik)bunun gibi tepkiler beni yıldıracağına daha da ateşledi. Onların haklı çıkmasını düşünmek baya bi koyuyordu adama. kızı sevdiğimden ve inançsızların (yanlış anlamayın Allah a değil zafere) söyledikleri yüzünden kızı bırakmak hiç içimden gelmiyordu. kız en sonunda . öğrendi ve beni sadece görünüşümdem tersledi.(aslında tipsiz değilim ama niye olduğunu anlamakta baya bi güçlük çektim)yani kızla tek kelime dahi konuşamadım. Kızı sevdiğimi söyleyince(arkadaşım aracılığıyla) kız da SEVDİĞİM VAR diye cevap verdi. O cevabı duyduğumda eve gidip, odaya kapanıp ve yatağın üzerinde can çekişerek ağladım. Sanki iç organlarım çok güçlü bir mengeneyle sıkılıyor gibiydi. Hayatımda hiç o kadar yoğun bir acı yaşamamıştım. Tabi o acıyı çekmemim tek nedeni kızın sevdiği olması değildi. dersane sezonu bitmek üzere olduğundan kızı bir daha hiç görememekte vardı. Çok geçmeden kızın söylediğinin doğru olmadığını anladım. Ancak dersane bitmişti. Bütün yaz boyu yeni sezonun başlamasını bekledim. Sezon başladı, dersane açıldı. Ancak ilk günler kız gelmeyince kızı bir daha hiç göremeyeceğimi düşünmeye başladım. Kız sonradan dersaneye gelmeye başlayınca içimi büyük bir sevinç kapladı. Ancak bu sevinç uzun sürmedi zira bir süre sonra hiç kimseyle çıkmaz denilen kız başka biriyle çıkmaya başladı. Zaten kızdan ayrı olduğum için çektiğim acı bin kat daha artmıştı. Daha fazla dayanamadım ve bir kaç gün sonra kızla konuştum(kızla ilk kez konuşuyordum)kızı hala sevdiğimi söyledim. Kız da çıktığı adamın 1,5 senedir peşinde olduğunu söyledi. Başka biriyle birlikte olmasının bana acı çektirdiğini ve geçmişte (birincisinde) zaten yeteri kadar acı çektiğimi söyleyerek büyük bir hata yaptım.(neden hata olduğunu yazının sonunda anlatıcam)uzun zaman birlikte olacaklarını düşündüm ama yanılmışım. Sadece 1,5 ay çıktılar. Ben kızın ondan ayrıldığını henüz anlamadan kız başka biriyle çıkmaya başladı. Kızın birinci çıktığının kızı sevdiği her halinden belli oluyordu. Ancak ikinci çıktığında kızı sevdiğine dair en ufak bir belirti bile gözükmüyodu. Kızın niye onunla çıktığına da bir türlü anlam verememiştim ilk başta. Adamın görünüşü de benimki kadar iyi değildi, zengin de değildi, dıştan belli olan bir karizması da yoktu. Ayrıca mücadeleci biri de değildi. Yani artistti. Durumu iyice düşündükten sonra yaptığım hatanın buna neden olduğunu düşündüm. Hata diyorum çünkü kızla konuştuğumda onu etkileyecek şeyler . söyleyeceğime dilencilerin yaptığı şeyi yapmıştım, kıza başkasıyla birlikte olmaması için resmen yalvarmıştım. o kız bundan sonra bana asla yüz vermezdi. Neden biliyor musunuz? o zamana kadar öğrenmediğim çok önemli bir kanun vardı; KADINLAR GÜCE TAPAR. bu güç kavramının kapsamı oldukça geniştir(tip, para, büyüleyici özellik vb)gücün olmadıktan sonra aşık olduğun insana olan sevgin ne kadar büyük olsa da bu onun için hiçbir anlam ifade etmez. O gün dilencilik yapacağıma kendimi güçlü gösterseydim herşey farklı gelişebilirdi. Hatta en başından beri güçlü bir insan olsam belki de o acıların hiçbirini çekmeyecektim(kadınların güce taptığı gibi erkekler de güzelliğe tapar yani cinsiyet ayrımı yapmıyorum yanlış anlaşılmasın) sonuçta onunla birlikte olamadım. Karşılıksız bir şekilde sürdü ve bitti.

KARŞILIKSIZ BİR AŞK HİKAYESİ
1 sayfadaki 1 sayfası